Český snooker - pozvánka

16.01.2017

Přišla nám pozvánka na nominační turnaj o účast na ME

Vážení hráči,

na nadcházejícím ME v Nikósii (Kypr) máme jako Česká republika 3 spoty + 1 rezervní (v kategorii Muži). Tři spoty budou nabídnuty hráčům dle žebříčku po Českém poháru (Herout jako 1ka + loňský mistr ČR a dále nejspíše Prchal a Rendla jako nejvýše postavení hráči, kteří mohou jet - ale uvidíme po Českém Poháru). Rádi bychom udělali nominační turnaj o rezervní spot. Prozatím byl na všech ME rezervní spot použit - měli jsme 4 hráče v hlavní kategorii. Tento nominační turnaj by se odehrál 4.-5.2.2017 v pražské herně na Harfě, jeho vítěz by byl přihlášen jako rezervní hráč. Uzávěrka přihlášek je 10.února 2017 - po uzávěrce přihlášek dá EBSA obratem vědět konečný seznam hráčů. V Invitation letter (zde) najdete více informací:

  • hraje se v Hiltonu v Nikósii, kde je k dispozici i ubytování za speciální cenu (100 EUR za noc)
  • rezervní hráč si bude všechno hradit sám - letenku, hotel, transport, startovné (60EUR)
  • bydlet můžete, kde chcete - nemusíte využít oficiální hotel
  • Transport je zajištěn z Larnaca International Airport
  • Termín: 12-19. březen 2017 (musíte být už 12.3. na zahajovacím ceremoniálu. Nemusíte být až do konce, skupiny skončí ve čtvrtek / pátek.)
  • Podmínky: občanství ČR, členství v ČMBS, věk alespoň 13 let (v termínu turnaje)

Turnaj bychom odehráli jako single KO best of 5, nasazení dle žebříčku. Startovné bude stanoveno dle počtu hráčů tak, aby pokrylo cenu za stoly a rozhodčího/organizátora v jedné osobě (cca 300 Kč). Registrovat na turnaj se lze na stránkách: https://ceskysnooker.cz/souteze/registrace, nebo do mailu. Tyto informace jsou včetně toho zvacího dopisu k dispozici i v propozicích na stránkách zde: https://ceskysnooker.cz/propozice/nominacni-turnaj-me-2017 Za VV,Jindřich Prchal, Tomáš Kejla