MR juniorů v poolbilliardu 2017 zná své vítěze

02.02.2017

Mistrovství české republiky juniorů v poolbilliardu je za námi. Po dva víkendy bojovali mladí hráči a hráčky v Pardubické herně ve čtyřech disciplínách. Celkem se zúčastnilo 33 kulečníkových nadějí z 10 klubů, což lze považovat úspěch. 

14. ledna se začalo disciplínou 9-ball, v které vyhrál celkem jednoznačně Calvin Washburn s Řipské Praha hrající ve víborné formě. Ve finále porazil domácího Filipa Lebdušku, který překvapivě v semifinále vyřadil favorita Petra Brancuského. Výsledky najdete zde, rozhovor s vítězem zde.

Hned následující den se hrála desítka, kde do finále postouzpili čeští reprezentanti Calvin Washburn a Petr Brancuský. Tentokrát vítězí pardubický Petr Brancuský. Calvinovi tak přerušil plán na získání všech čtyřech titulů. Výsledky najdete zde, rozhovor s vítězem tady

28.-29. ledna pokračovalo mistrovství osmičkou a čtrnáctkou. Petr i Calvin potvrzují roli favoritů. Petr vítězí v osmičce, výsledky zde a rozhovor najdete tady a Calvin ve čtrnáctce, výsledky zde a rozhovor tady.

Ve čtyřboji vítězí dvojnásobný vítěz Calvin Washburn před Petrem Brancuským, 3. končí Filip Lebduška. Na celkové pořadí čtyřboje se můžete padívat zde.

Jarda Javůrek s Calvinem
Jarda Javůrek s Calvinem
Jarda Javůrek s Petrem
Jarda Javůrek s Petrem