Privacy policy - zásady ochrany osobních údajů

Žádná videa nebo streamy (přenosy), která jsou zde nabízeny k shlédnutí nejsou spravována tímto webem www.billiardstars.cz. Jsou zde pouze umístněna a odkazována na servery třetích stran. Na naší stránce jsou pouze sdílena podobně jako videa z YouTube. Každé z videí a streamů zde nabízených k shlédnutí je volně dostupných na cizích webech jako ustream.tv, justin.tv, limev.tv, veemi.com, webcaston.com, freedocast.com, makeitlive.tv, zonein.tv, espa.tv, boxlive.tv, zonein.tv, vipcast.tv, veedocast.com, mips.tv, castamp.com,wii-cast.tv, seeon.tv, meevos.tv, jimey a mnoho dalších a to zcela zdarma. Nejsme zodpovědní za jakýkoliv obsah těchto videí a streamů, které jsou vyhradně na straně spravovatelů. Nemáme také žádné smluvní partnerství, ani o ně nemusíme žádat žádného majitele těchto webů o umístění streamů a videí na těchto webových stránkách. Veškerý obsah je chráněn autorským právem jejich příslušných vlastníků. Nejsme také zodpovědni za náhodně nalezené data,které se mohou zdát, že jsou nelegálně šířena.Tyto jsou umístněny na odkazovaném serveru, který je legální a platí veškeré poplatky, které volné šíření vyžadují.

Neneseme odpovědnost:

-za technické zpracování těchto nabízených streamů a videií za jejich funkčnost, závadnost a neneseme odpovědnost za jejich technickou údržbu.

- za informace uváděné na těchto streamech a videích ani nebereme žádnou odpovědnost za nedodržení s příslušnými místními zákony v jiných jurisdikcích.

-Nejsme vlastníky všech údajů uvedených na internetových stránkách, proto za ně neneseme zodpovědnost. Smíme pouze distribuovat informace, pokud jejich původní majitelé nemají nic proti.

Na stránce se nachází iframe (tabulka, která zprostředkovává odkazy na sportovní přenosy) je k dispozici na stránkách lshunter.tv, thefirstrow.eu, rojadirecta.me a sportlemon.tv a to zcela zdarma pro každého, kdo si jej chce vložit na své stránky a to pomocí kódu (níže na stránce). Vyjmenováné stránky odkazují na servery streamu typu youtube.com, ustream.tv, justin.tv, limev.tv, veemi.com, webcaston.com, freedocast.com, makeitlive.tv, zonein.tv, espa.tv, boxlive.tv, zonein.tv, vipcast.tv, veedocast.com, mips.tv, castamp.com, wii-cast.tv, seeon.tv, meevos.tv, jimey a mnoho dalších, kde je stream k dispozici zdarma a jsou funkční na principu Youtube.com. Takže žádným způsobem neporušujeme zákon.

Iframe = tabulka, která generuje a odkazuje na sportovní přenosy na servery třetích stran. Je zcela zdarma a každý si jí může umístit na web pomocí kódu, které získate na stránkách :

https://www.drakulastream.eu/for-webmasters.html

https://livetv.ru/export/webmasters.php

https://www.sportcategory.com/webmasters/webmaster_iframe.php

https://www.myrojadirecta.com/calendario.html

https://www.vipboxeu.co/webmaster.html

S odkazy nemáme nic společného nejsme vlastníkem a žádné videa nejsou uloženy na webu.

Shrnutí:

Provozovatel webu billiardstars.cz nenese odpovědnost za porušení autorského práva z důvodu, že žádné video se nenachází na jeho serveru a nemá možnost si ověřit dodržování autorského práva ze strany jiných provozovatelů web stránek, kteří tato díla zpřístupňují. Vložené odkazy na sportovní přenosy jsou umísťovány na náš online server a jako takové mají pouze informační charakter. Odkazování na webovou stránku nebo embedování do ní není sdělováním díla ve smyslu kopírovacího zákona.