Pravidla diskuze

Milé čtenářky, milí čtenáři, přispěvatelé,

velmi nás zajímají vaše názory, postřehy a komentáře. Abychom zachovali vysokou úroveň našeho webu a zároveň aby pro vás byla tato všeobecná diskuze o kulečníku i diskuze pod články ve zpravodajství přínosná, představujeme vám závazná pravidla diskuze na našem webu a facebookové stránce.

Odesláním příspěvku bere přispěvatel na vědomí tato pravidla diskuze a vyjadřuje s nimi souhlas. Redakce si vyhrazuje právo odstraňovat nebo upravovat příspěvky porušující pravidla, v případě opakovaných prohřešků zablokovat danému uživateli možnost komentovat články a účastnit se diskuze.

Slušně

Příspěvky, které mohou být v rozporu s právními předpisy České republiky nebo s dobrými mravy, zejména pokud jde o ochranu osobnosti, osobních údajů a dobrého jména, budou smazány. Týká se to zejména komentářů obsahujících hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhrůžky, provokace, rasistické výroky nebo příspěvků poškozujících dobré jméno nebo jiné oprávněné zájmy autorů tohoto webu.

K věci

Čtenářům poskytujeme zdarma prostor pro svobodné vyjádření a výměnu názorů. Příspěvky nesouvisející s kulečníkem na všobecné diskuzi nebo s tématem článku nebo záměrně vyvolávající flame war, spam, reklamní a nerelevantní odkazy včetně vlastních stránek budou smazány. Je také nežádoucí vkládání stejných příspěvků do více diskuzí najednou.

Férově

Autor musí vystupovat pod svým jménem případně přezdívkou v souvislosti s přihlášením na Facebooku nebo Disqus.  Je zakázáno vydávat se za jinou osobu nebo zveřejňovat identitu či osobní údaje jiných osob proti jejich vůli. Příspěvky musí být česky, slovensky, případně v jazyce příslušného článku. U zahraničních přispěvatelů budeme tolerovat příspěvky v angličtině nebo jejich rodném jazyku. Provozovatel nenese odpovědnost za obsah jednotlivých příspěvků ani neručí za skutečnou identitu jejich autorů.